Знайти сімейного лікаря відтепер можна через мобільний додаток

Источник:  vchasnoua.com  /  10:53, 3 Декабря 2020

В Україні запустили безкоштовний мобільний додаток для пошуку лікаря, запису на прийом та можливістю заповнити декларацію

У безкоштовному мобільному додатку HELSI є можливість пошуку лікаря, запису на прийом та заповнення декларації, повідомляє УП.Життя.

Через додаток можна ознайомитися з усіма послугами закладів охорони здоров’я, обравши найоптимальніші для себе за місцем локації та вартістю послуг.

Також у додатку можна:

— знайти лікаря за спеціалізацією чи місцеположенням та записатись на прийом;
— скасувати запис до лікаря;
— знайти ліки у найближчих аптеках.

Пошук здійснюється за районом проживання, кількістю укладених декларацій, віковими категоріями пацієнтів, типом клініки, стажем роботи лікаря, рейтингом лікаря або кваліфікацією лікаря.

Додаток доступний для завантаження на iOS та Android.

«Ми намагаємося зробити доступ українців до медицини простішим. Тому, створюючи безкоштовний мобільний додаток для пацієнта, врахували важливі критерії щодо збереження авторизації та особистих даних у пристрої пацієнта, а також зручності використання медичної системи та пошуку інформації», — розповідає Євген Донець, СЕО медичної інформаційної системи HELSI.

У майбутньому функціонал сервісу Helsi розширять — з'явиться можливість отримувати телемедичні консультації.

Через відеозв’язок пацієнт зможе отримати лікарську консультацію, продемонструвати симптоми, розповісти про перебіг хвороби та отримати якісний висновок.

Також згодом стане доступним перегляд результатів прийому: пацієнт після відвідування лікаря зможе переглянути діагноз, призначене лікування, виписані рецепти та направлення.

До цього часу було неможливо укласти декларацію з лікарем онлайн.

Наверх