Третя штурмова відкрила набір в школу операторів FPV

Джерело:  mil.in.ua  /  19:06, 25 Квітня 2024

При Третьої штурмової бригади відкрили школу управління дронами. Навчатися можуть як цивільні, і військові

Відкрився набір на навчання операторів ударних дронів на базі Третьої окремої штурмової бригади.

Про це військова частина повідомила на своїх офіційних сторінках у соцмережах.

Школа Kill House має власну трасу для польотів FPV-дронів під час навчання та надає курс підготовки від бойових інструкторів.

https://killhouse.academy/?utm_source=telegram&utm_medium=social&utm_campaign=tg_post_KillHouse_13042024

«Цивільний зможе опанувати фах і здобути скіли з ліквідації окупантів з неба. Військовий — пройти навчання й почати розносити противника на впевненому», – наголосили у 3-й штурмовій.

Засновники школи Kill House визначили свою місію в тому, щоб зробити доступною якісну підготовку з управління FPV-дронами для широкого кола людей: від цивільних новачків до професійних пілотів.

Підготовка оператора FPV-дрона в школі Kill House. Фото: 3-я ОШБр

«Ми прагнули створити сприятливе навчальне середовище, де студенти зможуть вивчити не тільки технічні аспекти FPV, але й розвинути свої навички пілотування, оволодіти стратегією польоту та навчитися ефективно працювати», – йдеться на сайті школи.

Підготовка оператора FPV-дрона в школі Kill House. Фото: 3-я ОШБр

На сьогодні FPV-дрони стали важливим технологічним рішенням у військових операціях, створюючи нові можливості для ураження ворога, наведення точного вогню, здійснення розвідки та інших завдань.

В умовах бойових дій на території України дрони використовуються вже декілька років.

Підготовка оператора FPV-дрона в школі Kill House. Фото: 3-я ОШБр

«Їхня роль та популярність значно зросла останнім часом, завдяки розвитку технологій з’являються нові типи безпілотників. FPV-дрони стали доступнішими, більш маневреними та досконалішими за технічними характеристиками», – пояснюють у школі Kill House.

Тому для успішного використання FPV-дронів в умовах бойових дій необхідні, як теоретичні знання, так і практичні навички у пілотуванні й інженерії. Крім того, важливо вивчити питання безпеки та правильного використання таких безпілотників.

Знищена ворожа МТ-ЛБ. Джерело: стоп-кадр з відео батальйону безпілотних систем 3-ї ОШБр.

Нещодавно воїни батальйону безпілотних систем 3-ї окремої штурмової бригади підбили ворожий гусеничний тягач МТ-ЛБ з великою кількістю десанту на борту.

Росіяни намагалися захистити машину антидроновим «мангалом», однак він не захистив тягач від українського ударного FPV-дрона, який уразив МТ-ЛБ в борт.

Вгору