З бутербродами та купонами на депіляцію

Джерело:  vchasnoua.com  /  21:04, 8 Вересня 2023

Окупанти розпочали так звані «вибори» на тимчасово захоплених територіях

Росіяни заманюють на дільниці виборців різноманітними способами, а також навіть не намагаються здаватися демократичними та чесними.

З бутербродами та купонами на депіляцію: окупанти розпочали так звані “вибори” на тимчасово захоплених територіях

8 вересня, на окупованих територіях розпочалися так звані «вибори» до «муніципальних об'єднань» та «законодавчих органів», тобто окупаційних адміністрацій. Голосування триватиме до 10 вересня, зокрема для більшої явки окупанти влаштували «пересувні пункти».

Експерти Східної правозахисної групи у своєму звіті зазначають — після проголошення анексії на тимчасово окупованих територіях України, а також внесення змін до «конституції» «лнр» та «днр», політичні партії рф почали відкривати свої представництва на окупованих територіях України, а раніше створені політичні проєкти «лнр» та «днр» були закриті чи поглинені політичними партіями рф.

«Так для рф важливо провести псевдовибори на окупованих територіях України за законами росії. Також кремль планує остаточно вибити провладні еліти колаборантів із управління окупованими територіями України та встановити остаточний контроль над окупованими територіями у всіх сферах».

В мережі з’являються перші фото та повідомлення від місцевих жителів, які стають свідками псевдовиборів. Процес минає в супроводі військових зі зброєю, рашисти приходять до людей прямо додому і просять ставити позначку в бюлетені.

Крім того, для більшої явки рашисти придумують різноманітні способи, як залучити населення на голосування, наприклад — пропонують купони на пільги для сплати за житлові послуги або дарують безплатний похід на депіляцію бікіні чи пахв.

Фото: сайт Маріуполя 0628

Фото з місцевих чатів

Фото з місцевих чатів

На самих же дільницях відбувається справжній цирк — людей зустрічають столами з бутербродами, танцями, співами та костюмами. До слова, раніше радник мера Маріуполя Петро Андрющенко зазначив, що голосувати містянам пропонували навіть на стихійному ринку.

Для того, щоб здійснити волевиявлення, паспорт рф мати не обов’язково, а окупанти самі визнали, що з примусовою паспортизацією вони не встигли.

Фото з місцевих чатів

Фото з місцевих чатів

Фото з місцевих чатів

У зв’язку з цим у Міністерстві закордонних справ України зробили заяву — фейкові вибори не матимуть жодних правових наслідків та не призведуть до зміни статусу захоплених російською армією українських територій.

«МЗС України закликає міжнародних партнерів засудити нікчемні і свавільні дії росії та не визнавати легітимність жодної „адміністрації“, яка буде створена за підсумками незаконних виборів, так само як і будь-які рішення, які будуть ними ухвалюватися. Особи, причетні до проведення цих псевдовиборів, включаючи керівництво рф, представників окупаційних адміністрацій та виборчих структур мають бути притягнуті до відповідальності. Ініціюємо також накладення на них нових міжнародних санкцій», — зазначили у відомстві.

Вгору