В городах Донбасса пройдут бесплатные концерты «Лиги смеха»

Источник:  nikolaevka24.com  /  09:48, 20 Ноября 2018

На Донбасі концерти «Ліги сміху» пройдуть у Краматорську, Покровську, Маріуполі, Старобільську та Сєвєвродонецьку

Наступного року проект «Ліга сміху» відзначить свій перший ювілей. Рівно 5 років тому з’явилося молодіжний рух, що об’єднує талановитих, креативних і артистичних людей з усіх регіонів України.

До святкової дати студія «Квартал 95» і компанія «Квартал-Концерт» вирішили зробити подарунок всім шанувальникам цієї гри, організувавши масштабний всеукраїнський тур кращих команд «Ліги сміху» по вищих навчальних закладах.

Всього на даний момент заплановано близько 90 концертів, на які студентам можна буде потрапити абсолютно безкоштовно.

Зустрітися з улюбленими командами студенти зможуть, не покидаючи стіни рідного університету. Потрапити на виступи кумирів можна абсолютно безкоштовно, лише заповнивши спеціальну ФОРМУ на сайті туру, наявність студентського квитка також обов’язкова.

На Донбасі концерти «Ліги сміху» пройдуть у Краматорську, Покровську, Маріуполі, Старобільську та Сєвєвродонецьку.

Всього в ювілейному турі будуть працювати паралельно 5 складів найпопулярніших команд «Ліги сміху». У гумористичному марафоні візьмуть участі команди — «Загорецька Л.С.», «VIP-Тернопіль», «Вінницькі», Луганська збірна, «Дніпро», «Тріо різні», «Ніколь Кідман», «Стадіон «Діброва», «Ветерани космічних військ», «Отдыхаем вместе», Збірна Кременчука, «30+» та інші. У кожному місті, в кожному вузі буде виступати кілька команд зі своїми кращими номерами, у ряді університетів «лігасмешники» планують інтерактивну взаємодію з залом у форматі «розминки».

Наверх