У столиці зробили пересадку кісткового мозку 29-річній українці, яка бореться з раком крові

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  18:05, 4 Січня 2024

Стати частиною цього важливого процесу легко. Реєстрація включає лише надання зразка «слини», але це може подарувати надію для пацієнта і його родини

У різдвяний період найкращим подарунком для дівчини став вчинок незнайомця-донора кісткового мозку, що поділився своїми 5% стовбурових гемопоетичних клітин.

У столиці зробили пересадку кісткового мозку 29-річній українці, яка бореться з раком крові

оренда квартири Київ

Про це повідомили в Українському реєстрі донорів кісткового мозку.

Кур’єр оперативно доставив забір і лікарі з НДСЛ Охматдит провели трансплантацію кісткового мозку. Вони будуть весь час поряд із Юлею, доки клітинки донора не приживуться. І тоді у дівчини буде шанс перемогти онкологію.

У реєстрі вже 11 153 потенційних донорів, які готові простягнути свою руку допомоги. Співробітники реєстру говорять, що у ці непрості часи, роблять все можливе, щоб рятувальні клітини з України чи з-за кордону діставалися до пацієнтів своєчасно.

“Ми мріємо збільшити наш реєстр до 1 мільйона донорів, щоб швидко знаходити генетичних близнюків для всіх українців та інших пацієнтів світу. Кожен match – це велика подія, адже це шанс на життя. Зареєструйтеся як донор кісткового мозку сьогодні, і можливо саме ви станете героєм для когось, хто бореться за своє життя!”, – говорять вони.

Стати частиною цього важливого процесу легко. Реєстрація включає лише надання зразка «слини», але це може подарувати надію для пацієнта і його родини – ubmdr.org.

Вгору