Стартував конкурс на підтримку екологічних ініціатив на Сході України

Джерело:  shotam.info  /  10:54, 8 Жовтня 2019

Про це повідомляється на сайті Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй

ООН оголошує конкурс на підтримку екологічних ініціатив на Сході України. Про це повідомляється на сайті Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй.

Загальна стратегія конкурсу полягає у підтримці впровадження місцевих ініціатив, спрямованих на захист навколишнього середовища в цільових громадах Донецької та Луганської областей. Його метою є надання технічної та практичної підтримки ОМС для підтримки місцевих ініціатив у вирішенні існуючих проблем у галузі охорони навколишнього середовища.

До розгляду будуть прийняті проєктні пропозиції із загальним запитуваним обсягом фінансування від Програми ООН із відновлення і розбудови миру у розмірі до 100 820,00 гривень. Проєктним пропозиціям, в рамках яких буде запропоноване співфінансування (не менше ніж 20% від загального бюджету проєкту), надаватимуться додаткові бали при розгляді відповідно до Критеріїв оцінки проєктних пропозицій.

Запропонований термін впровадження проєктних пропозицій не може перевищувати 4 місяців. Проєкти, які отримають фінансування у межах цього конкурсу грантів, повинні розпочатися 01 листопада 2019 року та завершитися не пізніше 01 лютого 2020 року.

Детально про те, як взяти участь, тут.

Вгору