Поліція Слов’янська відкрила кінологічний підрозділ

Джерело:  shotam.info  /  11:06, 21 Жовтня 2019

Підрозділ обслуговуватиме територію чотирьох відділів поліції – Слов’янського, Краматорського, Покровського та Бахмутського

У Слов’янську поліція відкриває кінологічний підрозділ на 40 собак. Про це повідомили в поліції Донецької області.

“Сучасний кінологічний центр на 40 собак створено у Слов’янську. Він є структурним підрозділом кінологічного центру поліції Донецької області та навчально-тренувальною базою для кінологів та їх чотирилапих помічників. Підрозділ обслуговуватиме територію чотирьох відділів поліції – Слов’янського, Краматорського, Покровського та Бахмутського”, – йдеться у повідомленні.

Кінологічний центр відновлено на базі колишнього підрозділу власними силами – співробітниками поліції Слов’янська.

Комфортні умови

Підрозділ оснащений всім необхідним для утримання та підготовки службових собак. Облаштовано вольєри, смугу перешкод, місце для вигулу, кухню.

Окрім того, тут на постійну дислокацію можуть з комфортом розміститися 15 кінологів – для працівників підготовлені спальні приміщення, їдальня, навчальні класи.

Службу нестимуть собаки різної спеціальності

За словами начальника кінологічного центру поліції Донецької області Леоніда Котова, зараз у Слов’янському кінологічному підрозділі працюватимуть 3 кінологи та 11 собак, але в планах – доведення до 7 кінологів та 21 службової собаки.

У центрі нестимуть службу собаки різної спеціалізації – з пошуку зброї та вибухівки, наркотиків, пошуку людини за її запаховим слідом.

Котов зазначив, що підрозділ стане основною базою для дресирування поліцейських собак. При будівництві тренувального майданчика правоохоронці використовували досвід колег з Чехії.

Вгору