Подаровані Києвом 70 кущів бузку висадили у Бузковому парку Херсона

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  18:12, 18 Березня 2023

У Бузковому парку міста Херсон, який став кривавим символом цієї війни, висадили 70 кущів бузку, подарованих “Київзеленбудом”. Із них 30 кущів – селекційні. Частину саджанців надали Національний ботсад імені Гришка та Ботсад імені академіка Фоміна

Про це розповіли у “Київзеленбуді”.

Бузковий парк у Херсоні став символом розпочатої росією кривавої війни.

1 березня 2022 року у цьому парку розгортались найтрагічніші події для Херсона з початку повномасштабного вторгнення росіян. У Бузковому парку місцева тероборона, захищаючи місто, зустріла ворожу бронетехніку. На цьому місці у нерівному бою загинули близько 30 захисників.

Висадження бузку на цьому місці є вшануванням подвигу бійців як символу стійкості та свободи херсонців.

Під час бойових дій у парку постраждали і насадження. Значну частину їх було пошкоджено великокаліберною зброєю, зокрема і кущі бузку, у честь яких було названо цей парк.

Київський бузок у херсонському парку – це символ нашої єдності, підтримки один одного. Із 70 кущів 30 є селекційними як вшанування пам’яті героїв незламного Херсона”, – зазначив генеральний директор “Київзеленбуду” Олексій Король.

Нагадаємо, Київ неодноразово надавав Херсону допомогу після деокупації: київські комунальники допомагали місцевим долати наслідки “господарювання” росіян. Крім того, звільнений Херсон отримав від столиці на відбудову 50 мільйонів гривень. Також Київ відправив у розграбоване агресорами південне місто автобуси, генератори та медичне обладнання.

Вгору