На українсько-польському кордоні триває реконструкція дороги

Джерело:  shotam.info  /  15:05, 17 Липня 2019

Проектною документацією передбачено влаштування верхнього шару дорожнього покриття з щебенево-мастикового матеріалу, тож ці роботи ще попереду

Дорожники працюють над впровадженням інфраструктурного проекту на українсько-польському кордоні – реконструкцією автомобільної дороги Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне на км 0 + 420 – км 3 + 600. Про це повідомили у пресслужбі САД у Волинській області.

Ремонтують трасу, що пролягає до міжнародного контрольно-пропускного пункту «Устилуг-Зосін» на українсько-польському кордоні в об’їзд міста Устилуг Волинської області.

Роботи виконує підрядне підприємство ТзОВ “Автомагістраль-Південь” на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області.

“Зі сторони КПП вже прокладено 160 метрів дороги, конструктив якої наразі включає земляне полотно; двошаровий нижній шар дорожньої основи зі щебенево-піщаної суміші (ЩПС) та ЩПС з додаванням 3% цементу;  нижній шар дорожнього покриття з крупнозернистого пористого асфальтобетону та середній шар з крупнозернистого щільного асфальтобетону”, – йдеться у повідомленні.

 

Проектною документацією передбачено влаштування верхнього шару дорожнього покриття з щебенево-мастикового матеріалу, тож ці роботи ще попереду.

Вгору