На прикордонному КПП на Одещині увічнили пам’ять легендарного службового пса Боцмана (фото)

Джерело:  usionline.com  /  10:59, 19 Березня 2024

Тут він стояв на сторожі митної безпеки, успішно здійснював пошук наркотиків та дарував незабутні емоції дітям, що подорожували разом з батьками. Тут він зустрічав і проводжав світанки та пороми до рокової нічної ворожої атаки безпілотниками рф поромного комплексу «Орлівка»…Тут заступив він на довічну варту...

У пункті пропуску «Орлівка» встановлено пам'ятний знак Боцману, службовому собаці Одеської митниці, який не пережив жах від масованої рашистської атаки на КПП 26 вересня 2023 року.

Про це повідомляє Одеська митниця.

Раніше Боцман за сумлінну службу отримав бойову нагороду, але, на жаль, вже посмертно.
Нещодавно на місці служби легендарного улюбленця прикордонників, митників та усіх, хто був на КПП встановили пам’ятний знак. Та зараз тих, хто перетинає митний кордон України у пункті пропуску «Орлівка», зустрічає службовий пес Боцман.

Знайомий для багатьох нашийник та теплий погляд щирих очей.

Тут він стояв на сторожі митної безпеки, успішно здійснював пошук наркотиків та дарував незабутні емоції дітям, що подорожували разом з батьками. Тут він зустрічав і проводжав світанки та пороми до рокової нічної ворожої атаки безпілотниками рф поромного комплексу «Орлівка»…Тут заступив він на довічну варту, – згадують друга митники.

Вгору