Десята річниця Революції Гідності: Вадим Тітушко наразі воює в ЗСУ, в складі 72-ї бригади. ФОТО

Джерело:  censor.net  /  18:46, 1 Грудня 2023

Зазначимо, що воює він ще з 2022 року, але тільки зараз з'явилася точна інформація, в якій саме бригаді. Скандально відомий Вадим Тітушко воює за Україну: приголомшливі факти, яких ви не знали

Вадим Тітушко, чиє прізвище після історії з нападом на журналістів додало в українській мові новий термін "тітушки", наразі воює у складі 72-ї бригади "Чорні запорожці". Він є молодшим сержантом, командиром відділення.

Про це написав у фейсбуці військовий та пластун Юрій Юзич, передає Цензор.НЕТ.

"Десятиліття Революції Гідності буде не повним, без розуміння одного важливого факту. Де зараз Вадим Тітушко, чиє прізвище додало в українській мові новий термін? Та і в інших мовах. В це тяжко повірити, але Тітушко воює в ЗСУ, в складі легендарної 72 бригади "Чорні запорожці". З квітня 2022. Молодший сержант, командир відділення. На фото - крайній праворуч під час чергового вручення нагород… У той час, як багато "майданівців" сидять по домах", - написав він.

"Десятиліття Революції Гідності буде не повним, без розуміння одного важливого факту. Де зараз Вадим Тітушко, чиє прізвище додало в українській мові новий термін? Та і в інших мовах.

В це тяжко повірити, але Тітушко воює в ЗСУ, в складі легендарної 72 бригади "Чорні запорожці". З квітня 2022. Молодший сержант, командир відділення. На фото - крайній праворуч під час чергового вручення нагород… У той час, як багато "майданівців" сидять по домах…

Десята річниця Революції Гідності: Вадим Тітушко наразі воює в ЗСУ, в складі 72-ї бригади 01

Правий був Євген Коновалець: "У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю", - розповів Юзич.

Нагадаємо, у травні 2013 року група спортсменів, серед яких був Вадим Тітушко, в Києві напала на журналістів Ольгу Сніцарчук та Владислава Соделя.

Десята річниця Революції Гідності: Вадим Тітушко наразі воює в ЗСУ, в складі 72-ї бригади 02

Від прізвища Тітушка пішов термі "тітушки" - спортивні молодики, які за винагороду грубою силою розганяють мирні протести або здійснюють різні провокації проти опозиційних активістів. Термін набув широкого вжитку в період Євромайдану, коли проросійський режим Януковича використовував тітушок для розправи над протестувальниками.

Вадим Тітушко - чим він відомий

Вадим Тітушко, чиє прізвище після історії з нападом на журналістів додало в українській мові новий термін "тітушки". Він 18 травня 2013 року у Києві брав участь у бійках проти опозиції та напав на журналістів Ольгу Сніцарчук та Владислава Соделя. "Тітушками" з того часу називають найманих провокаторів.

Кримінальну справу щодо Вадима Тітушка було закрито за рішенням Броварського міського суду Київської області. Й
адвокат Олександр Тананакін розповів, що справу закрили через те, що прокурор скерував до суду обвинувальний акт з порушенням встановлених для цього термінів, а це тягне за собою закриття кримінального провадження. Більше того, Тананакін стверджує, що Тітушко хоче подати до ЄСПЛ позов проти України "з метою справедливої компенсації завданої шкоди за рахунок держави".

Вгору