Будуть «віджимати» землю і будинки: Пушилін підписав новий «указ» про захоплення майна в ОРДО

Источник:  vchasnoua.com  /  11:34, 29 Апреля 2021

Ватажок донецьких бойовиків Пушилін підписав «указ» про захоплення «безхазяйної нерухомості» на окупованій частині Донецької області

В ОРДО оголосили про початок віджиму так званого безхазяйного майна, у якого в більшості випадків є власники, які знаходяться за межами республіки.

Вчора ватажок донецьких бойовиків Пушилін підписав «указ № 116», згідно з яким визначається типовий порядок виявлення обліку та прийняття в «муніципальну власність» такого майна.

Під його дію потрапляють: житлові будинки та приміщення, господарські будівлі та споруди та інші об'єкти нерухомого майна, а також частки власності в них.

Так звана «депутат ДНР» Анастасія Селіванова заявила, що даний «документ» в першу чергу торкнеться тих громадян, хто виїхав з ОРДО через бойові дії.

«Просто аж надто багато охочих „поділити“ зараз в „республіках“, а Указ таку можливість в принципі — дає, і слово „переселенець“ там не написано ніде, так що можна допустити, що стосується все це далеко не тільки переселенців, а й законослухняних громадян республіки», — коментують люди у телеграм-каналі.

Наверх