Боєць з Одещини, який втратив руку на фронті, повернувся до ЗСУ (відео)

Джерело:  usionline.com  /  17:07, 19 Вересня 2023

Нагадаємо, Владислав Бандар народився у Болграді на Одещині. У вересні минулого року він отримав від президента звання Героя України і орден «Золота зірка»

Владислав Бандар вирішив продовжити службу. Він каже, що втратив руку, але не втратив свої знання та досвід.

Про це розповіли у командуванні десантно-штурмових сил ЗСУ.

http://www.facebook.com/watch/?v=1003723074272767

Командир парашутно-десантного батальйону старший лейтенант Владислав Бандар брав участь в АТО/ООС, а з початку повномасштабного вторгнення забезпечував оборону на взводних опорних пунктах у районі мосту через річку Сіверський Донець біля Щастя на Луганщині. У березні він організував ефективну оборону позицій у районі Верхньоторецького, що неодноразово зупиняло спроби прориву і не дозволило противнику заволодіти позицією українських військ на найбільш небезпечному напрямі оборони.

18 березня, під час ворожого авіаційного та артилерійського обстрілу Владислав Бандар зазнав вогнепального осколкового поранення та втратив праву руку. Однак навіть після поранення продовжував керувати обороною ротного опорного пункту, поки його не евакуював бойовий медик.
Пройшовши реабілітацію, Владислав повернувся до своєї повітрянодесантної бригади. Тепер він начальник штабу — заступник командира батальйону логістики.

Мотивація дуже проста, продовжити службу для того що є можливість поділитися певним досвідом. Втративши руку, я не втратив свої знання та досвід. Тому вирішив продовжити службу. В такі часи просто піти відпочивати, буде неприємно. Ще і сам себе буду корити, що міг щось робити, а сам відсиджуюся вдома. Тож поки є можливість, то роблю що вмію та можу, но вже у підрозділі забезпечення, – зазначає боєць.

Нагадаємо, Владислав Бандар народився у Болграді на Одещині. У вересні минулого року він отримав від президента звання Героя України і орден «Золота зірка».

Вгору