Зірка “Євробачення” служить у команді “Привидів Києва”

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  19:26, 2 Квітня 2024

Андрій Науменко – вокаліст групи “Нахаба”, яка нещодавно гучно виступила на відборі до “Євробачення” – вже півроку служить у легендарній 40-й бригаді тактичної авіації повітряного командування “Центр”, що відома серед киян як “Привиди Києва”

Як повідомляє Повітряне командування “Центр”, за цей час Андрій пройшов загальновійськове навчання та фахову підготовку, опанував професію авіатехніка.

При цьому хлопець зберіг себе як творчу особистість і у перервах після бойових чергувань навіть встигає репетирувати і готувати нові пісні.

Як каже відомий співак, шлях військового – не прогулянка. Але це шлях кожного справжнього патріота, мужнього чоловіка і свідомого українця, який не сидить на дивані і не очікує перемогу, а своїми реальними діями наближає її.

Андрій Науменко пишається тим, що сьогодні має можливість своїми вміннями і навиками посилити обороноздатність України. На своєму досвіді він доводить: армія – це не завжди великі м’язи, роки спецпідготовки і сучасна зброя; передовсім – це мотивація і розуміння, що крім нас самих Батьківщину захищати нікому.

Читайте також: Мукачівець був одним з тих легендарних пілотів, яких українці називають “Привид Києва”

Нагадаємо, що про образ “Привида Києва” в медіапросторі вперше заговорили 25 лютого 2022 року. Це був резонанс на героїчну відсіч військових льотчиків ворожій навалі під час оборони столиці України від російської агресії.

Саме тоді у перші дні понад 10 українських пілотів віддали свої життя, захищаючи наше небо. Серед них 4 Герої України – льотчики 40 БрТА. Тепер, символ створений в бою, служитиме на користь родин загиблих та їх побратимів, що далі боронять незалежність України. Як відомо, “Привидам Києва” встановили пам’ятні меморіали.

Вгору