Зрада у відповідь на порятунок...

Джерело:  vchasnoua.com  /  17:05, 26 Березня 2024

Відповідний сюжет про багатодітну родину з Бахмута поширив один з пропагандистських Telegram-каналів: родина «почекунів» з Бахмута втекла до рф й звинуватила волонтерів у полюванні на дітей

Сім'я з Бахмута пів року прожила на Київщині в окремій квартирі, яку їм надали волонтери. Однак згодом родина раптово виїхала до росії, звідки тепер розповідає пропагандистам про міфічну торгівлю дітьми в Україні.

скрін відео

Багатодітна сім'я, яка виїхала з Бахмута в рф, розповіла російським ЗМІ про нібито викрадення дітей у батьків евакуаційними екіпажами поліції. Родина також заявляє, що після таких «звірств» «Білих янголів» не всі батьки змогли розшукати своїх дітей.

Відповідний сюжет про багатодітну родину з Бахмута поширив один з пропагандистських Telegram-каналів.

У грудні 2022 року з міста, яке нещадно атакували росіяни, поліцейський екіпаж «Білий янгол» евакуював багатодітну сім'ю: тата, маму та трьох дітей, розповідають у сюжеті «Ми-Україна».

Тоді Бахмут сильно обстрілювали окупанти й місцева вчителька хвилювалася за долю малечі. Саме вона й сповістила поліцейський екіпаж «Білий янгол» що родині потрібна евакуація.

На той час сім'я жила у підвалі, там де проходить теплотраса тільки без тепла. Умови для проживання дітей були жахливі.

Тоді родину вдалося евакуювати у Ворзель на Київщину. Там переселенцям видали квартиру та забезпечували усім необхідним. Однак через пів року, подружжя разом з дітьми поспіхом покинуло все й виїхало через Європу до рф у сочі. Вже там переселенці почали розповідати на камери пропагандистів про «жахи», які нібито відбуваються в Україні.

Зокрема, біженці назвали евакуацію родини на більш безпечні території - викраденням дітей і звинуватили в цьому евакуаційний екіпаж поліції.

«Нас здала вчителька сина, де ми перебували. Поліція навідувалася, але я писала заяву, що беру відповідальність за дітей на себе. Потім „Білі янголи“ змусили евакуюватися, вивезли під Київ», — каже жителька Бахмута.

У своєму сюжеті пропагандисти запевняють, що евакуаційні екіпажі вивозили неповнолітніх, часто розлучаючи з батьками. Доля цих дітей, за їхніми словами, «залишалася невідомою і ширилися чутки про те, що малечу відправляють за кордон на органи».

«Ми бачили таке в Артемівську. Батьки тікають від обстрілів, а дітей хапають та відвозять у невідомому напрямку. Іноді вдавалося возз'єднатись, а іноді — ні. Там у Бахмуті сиділи ті, хто не збирався їхати на українську сторону», — додає бахмутянка.

Пропагандисти заявляють, що бахмутяни жили в постійному страху за своїх дітей, побоюючись, що їх можуть забрати.

«Молода сім'я знайшла спосіб заробити необхідну суму грошей в Україні та одразу ж покинула країну. Дивом їм вдалося потрапити до росії через Європу та дістатися до сочі, де живуть їхні батьки. Тепер для занепокоєння та побоювань немає причин», — кажуть пропагандисти.

Вгору