Змінили дату відкриття мосту в Станиці Луганській

Джерело:  shotam.info  /  14:45, 7 Жовтня 2019

Раніше називали іншу дату — 27 листопада, але роботи виконують з випередженням графіка

Довгоочікуваний міст у Станиці Луганській планують відкрити після ремонту до 15 листопада 2019 року. Про це повідомила пресслужба Офісу президента України, передає Громадське.

Згідно з графіком, тимчасову (обхідну) переправу планували встановити 11 жовтня 2019 року, а за фактом її відкрили 4 жовтня.

Зараз триває демонтаж старих конструкцій зруйнованої переправи. Також нанесли розмітку на дорозі від КПВВ «Станиця Луганська» до моста, почали встановлювати стовпчики-делініатори для поділу потоку пішоходів від частини дороги, де курсує автобус.

Раніше називали іншу дату — 27 листопада, але роботи виконують з випередженням графіка.

Нагадаємо, зведення тимчасового дерев’яного мосту на контрольно-пропускному пункті «Станиця Луганська» завершили 4 жовтня.

Зазначимо, біля мосту в районі смт Станиця Луганська через річку Сіверський Донець встановлено вебкамеру, і процес ремонту мосту транслюється в онлайн-режимі.

Як відомо, 2 вересня розпочалося відновлення зруйнованого мосту у Станиці Луганській – після того як було розібрано блокпост на непідконтрольній українським військовим частині переправи.

Вгору