Жителі Сходу України можуть отримати безоплатну IT-освіту

Источник:  vchasnoua.com  /  14:05, 21 Декабря 2021

Безоплатна онлайн-освіта для жителів Східного регіону, які прагнуть розвиватися та працювати в сфері IT

Проєкт «IT nation 2.0» покликаний забезпечити додаткові можливості для працевлаштування та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці жителям підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей і регіону Приазов’я через надання сучасної ІТ-освіти.

Учасники мають можливість пройти навчання за одним із 4 напрямів:

— Frontend Base / Веброзробник (HTML);
— Frontend Advanced / Просунутий Фронтенд розробник;
— QA Manual / Ручне тестування програмного забезпечення;
— QA Automation /Автоматизоване тестування програмного забезпечення.

Навчання буде проходити в онлайн-форматі, що дозволить незалежно від місця перебування долучитися до запланованих активностей.

Курси розраховані як на тих, хто тільки почав цікавитися ІТ, так і на спеціалістів, які б хотіли поглибити свої знання.

— корисні вебінари з hard і soft skills від фахових менторів в ІТ сфері, що дозволять не лише посилити навички, а й зорієнтують у можливостях обраної сфери;
— драйвовий онлайн-хакатон, який навчить працювати в команді та розширить професійну і дружню комунікаційну мережу в ІТ;
— фінальний кемп, насичений цікавими активностями, серед яких онлайн-ярмарок вакансій та знайомство з фахівцями провідних IT-компаній.

У найуспішніших випускників навчальної платформи буде можливість пройти додаткове навчання (Python/ English in IT/ Cyber security). Учасниці проєкту зможуть долучитись до активностей «Woman in IT Club» (вебінари, менторська підтримка, комьюніті).

Після закінчення навчання учасники проєкту можуть впровадити здобуті навички в ІТ-сфері, розпочати власні стартапи чи продовжити навчання та самореалізацію у сфері сучасних технологій.

Участь можуть узяти: особи віком 15+, які наразі проживають на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей, а також у регіоні Приазов’я (Бердянський, Мелітопольський і Пологівський райони Запорізької області).

Зареєструватись у проєкті можна за посиланням. Набір триватиме до 6 січня 2022 року включно.

У разі виникнення запитань звертайтесь до команди проєкту IT nation 2.0: тел. +38 050 021 00 42, ел. адреса: itnation2021@gmail.com.

Наверх