Збільшимо, покращимо, побудуємо, забезпечимо … через 2-3 роки, … через 5 буде ще краще

Джерело:  sprotyv.info  /  17:30, 31 Серпня 2023

Обіцянки окупантів: про що говорять росіяни та колаборанти напередодні «виборів»

Окупаційна російська влада в ОРДЛО зараз щодня обіцяє населенню всі блага. Але це лише обіцянки напередодні «виборів» 10 вересня. Суть їх зводиться до одного: «Незабаром збільшимо, покращимо, побудуємо, забезпечимо … через 2-3 роки, … через 5 буде ще краще».

Так званий «вріо глави «днр» денис пушилін, який очолив партійний список путінської «Єдиної росії» на вибори до «регіонального парламенту», пообіцяв, що «валовий регіональний продукт, тобто вартість усіх товарів та послуг, вироблених у «днр» до 2025 року році буде збільшено на 75%, а до 2030-го — у три з половиною рази». Посівні площі планують збільшити вдвічі, а врожайність на 30%. «За два роки заробітна плата в промисловості має зрости вдвічі». “Обсяги вуглевидобування в регіоні до 2030 року за прогнозами перевищать 12 млн тонн”. “За шість років планується підвищити зайнятість у вугільній промисловості практично до рівня 2013 року”. Тобто до рівня, коли прийшов «російський світ» і все зруйнував, пише Telegram-канал «Вольнодумец».

На базі заводу „Азовсталь“ окупанти планують запустити виробництво трамваїв. «До 2026 року там мають створити близько 12,5 тисяч нових робочих місць», — обіцяє пушилін. А ось інший маріупольський завод — «Азовмаш» працюватиме на оборонний комплекс росії та випускатиме продукцію важкого машинобудування», тобто вироблятимуть озброєння для російської армії.

Але це все обіцянки! Звідки у росії гроші на все це, якщо там реально починається економічна криза? Війна спустошила золотовалютні резерви і скоро путіну не буде чим спорядити солдата, не те що створювати робочі місця на окупованому Донбасі.

Реалії такі, що ЗСУ, хоч і повільно, але постійно наближаються до Маріуполя. Скоро там буде Україна. І там, як і раніше, вироблятимуть мирну продукцію для забезпечення добробуту людей.

Вгору