Замість російського Маші і ведмедя. Фото/Відео

Джерело:  life.nv.ua  /  11:37, 23 Березня 2024

Цікаві факти про український мультсеріал для дошкільнят Хоробрі зайці

На онлайн-платформах вийшов український мультсеріал Хоробрі зайці. Це вже другий сезон серіалу для дошкільнят, який підкорив серця дітей в Україні та понад 80 країнах світу.

Мультсеріал розповідає про Хоробрих Зайців: сестричку Бу, її старшого брата Бопа, Тата, Маму та чотирьох Займалят. Вони вирушають зі своєї затишної Морквяної Долини у Велику Подорож та разом хоробро досліджують Зайцесвіт. На кожній зупинці Хоробрі Зайці Боп і Бу зустрічають друзів, які зовсім на них не схожі. Та попри всі відмінності, вони знаходять спосіб подружитися і гратися разом.

У цю, на перший погляд, просту історію закладений великий сенс — прийняття дитини такою, яка вона є, сприйняття відмінностей кожного і різноманітності світу. Саме у дитячому віці важливо визнання особливостей характера і темперамента дитини. Коли інші спокійно приймають малюка з усіма його власними особливостями, він росте відвертою та впевненою дитиною, яка може радіти життю та сприймати відмінності інших. Саме ця ідея лежить в основі кожної серії Хоробрих Зайців.

@FILM UA

Фото: @FILM UA

У другому сезоні автори створили ще більше різноманітних та яскравих персонажів — так, аби кожна дитина могла впізнати себе в комусь хоча б частково. У нових епізодах історія Зайців розвиватиметься: Боп і Бу не тільки зустрічають нових друзів, але й відвідують будиночки своїх старих улюблених друзів та знайомляться з їх родинами. Кожна родина має власний незвичайний стиль та спосіб життя, і це відкриває величезний простір для нових ігор і пригод.

NV ділиться цікавими фактами, які пояснюють, чому український мультсеріал буде цікавий вашим дітям, принесе їм задоволення і користь.

Зайцефакт #1

Дослідження показало, що 79% дітей відчували себе щасливішими від перегляду серіалу, а 9 з 10 дітей сказали, що їм подобаються персонажі мультсеріалу (likebility).

Дані фокус групи Childwise, серед 500 дітей віком від 3 до 5 років, Великобританія, квітень 2020.

Зайцефакт #2

Автори йшли класичним шляхом популярних дитячих історій. Спочатку українські діти закохалися у книжні історії Хоробрих Зайців, і ця любов дала змогу всьому світу повірити у серіал. Тепер герої відомі у понад 80 країнах світу.

@FILM UA

Фото: @FILM UA

Зайцефакт #3

Всесвіт Хоробрих Зайців — це справжня Зайце-планета, де є Джунгли, Саванна, Поле, Ліс, Гори. Різнокольорові ілюстрації у крафтовому стилі створювала команда українських ілюстраторів. Це була кропітка робота, адже у кожного персонажа, фону чи атрибуту були свої особливості. Стиль розробила видатна українська ілюстраторка Анна Сарвіра.

Зайцефакт #4

У двох сезонах Зайці зустрічаються з понад 50 різними персонажами, які відтворюють майже всі основні дитячі характери з різними особливостями. Завдяки прикладам головних персонажів маленькі глядачі дізнаються все про дружбу та взаємодію. Над цією складовою працювали досвідчені психологи міжнародного рівня, а основна ідея та герої були створені українською авторкою Ольгою Черепановою.

Ольга Черепанова (Фото: @FILM UA)

Ольга Черепанова / Фото: @FILM UA

Зайцефакт #5

Перший сезон заснований на тому, що хоробрі братик та сестричка Боп та Бу зустрічають нових друзів, а у другому сезоні вони вже сміливо ходять в гості до своїх друзів, зустрічаються з їхніми родинами, братиками та сестрами. Кожна така сім'я — унікальний світ з надзвичайними казковими будиночками, різними професіями та сімейними традиціями.

Зайцефакт #6

Glowberry (компанія-виробник мультсеріалу Хоробрі зайці) спочатку було видавництвом та видавало ілюстровані книги сучасних молодих авторів, цікаві та корисні у вихованні дітей. Glowberry розробило перший у східній Європі інтерактивний додаток, і книги стали популярними серед користувачів планшетів. Наприклад, проєкт Мама поспішає додому в електронній версії скачали більш ніж 80000 разів у понад 10 країнах.

@FILM UA

Фото: @FILM UA

Зайцефакт #7

Окрім ідеї Хоробрих Зайців, в Україні було створено і всі музичні треки серіалу. У кожній серії звучить пісня дружби, під яку герої святкують свої щоденні досягнення. За відгуками глядачів, саме пісні є важливою складовою успіху мультфільму.

Зайцефакт #8

Завдяки ідеї, серіал може розвиватися в багатьох напрямках. Вона дає багато простору для творчості й розвитку в найрізноманітніших форматах. За мотивами серіалу видавництво Penguin Random House, гігант міжнародного книжкового ринку, випустило кілька книжок. 2021 року в Італії вийшли три книжки — з цікавими історіями та з розвагами для дітей. Після успіху на телебаченні одне з провідних видавництв Австралії також надрукувало кілька книжок із активностями за мотивами Зайців. В Україні ліцензія Зайців як IP також розвивається. Видавництво Ранок випустило стікербуки і розмальовки, а на початку 2024-го з’являться книжки з історіями, що й далі навчатимуть діток спілкуватися, дружити і завжди знаходити рішення навіть у спірних ситуаціях, які час від часу виникають під час гри.

@FILM UA

Фото: @FILM UA

Зайцефакт #9

Наприкінці 2023-го серіал запустив програму Вмикай дітям українське, що мотивує показувати малюкам корисний сучасний український контент, що відповідає потребам дітей і батьків. Проєкт дозволяє познайомитися із серіалом офлайн — у чергах до лікарів, у мережах магазинів та в просторах для проведення спільного сімейного дозвілля.


Переглянути 1 сезон серіалу онлайн можна на офіційному каналі у YouTube.

Вгору