Заїжджі лікарі-гастролери вигадують казки про медицину Сєвєродонецька до окупації

Джерело:  vchasnoua.com  /  16:43, 15 Вересня 2022

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку у вцілілих лікарнях працюють заїжджі лікарі-гастролери з рф. Основна місія: створення брехливої картинки для росЗМІ щодо медичного обслуговування в місті до моменту його окупації

Наприклад, Діана Шестакова-Суфієва — лікарка-педіатр з поліклініки Октябрьської центральної районної лікарні з Пермі. Гастролерка у білому халаті стала героїнею пропагандистського ролику росЗМІ — вона розповіла про так звані медичні жахи пацієнтів, які наразі звертаються за допомогою у вцілілі лікарські заклади Сєвєродонецька, куди приїхав «лікарський десант» з росії.

«Приходит ко мне ребенок с шейным лимфоденитом, его надо вскрывать. Мама плачет на приеме и говорит, что ей нечем заплатить хирургу, и что мы выставим ей счет. Когда наш хирург успешно провел операцию, мама девочки была удивлена, что ей не выставили никакого счета», — розповіла лікарка пропагандистам.

Зазначимо, що лікування шийного лімфоденіту за програмою медичних гарантій входить до пакетів «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах» та
«Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня». І після реформування медичної сфери послуги, надані пацієнтам в рамках цих пакетів, сплачувала Національна служба здоров'я України.

За словами керівника КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» Романа Водяника, до повномасштабного вторгнення рф договори з НСЗУ на такі послуги були укладені і, зокрема, за лікування лімфоденіту, грошей з пацієнтів брати ніхто не міг, бо їх закладу компенсувала держава.

За даними з відкритих джерел, Шестакова-Суфієва у 2015 році закінчила Пермський державний медичний університет за спеціальністю «Педіатрія» із сертифікатами з даної спеціалізації та з неонатології строком до 2026 року. Натепер в рамках лікарського десанту пермічанка бере участь у дезінформації авдиторії росЗМІ.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!Вгору