Захопили не тільки Маріуполь, а вже й Донецьк:окупанти визнали проблеми із засиллям мігрантів на ТОТ

Джерело:  vchasnoua.com  /  17:24, 24 Жовтня 2023

Окуповані території України заселяють вихідці із Середньої Азії. Вони заселяють покинуті домівки, а місцева «влада» не реагує на це

Скриншот із відео

Про проблеми в окупованому Маріуполі вже заговорили й самі загарбники. Нині місто облаштують 36 підрядних організацій та 16 885 будівельників, більша частина з них належать до вихідців із Середньої Азії. Ці мігранти вже тероризують місцевих: приділяють високу увагу до жінок, агресивно поводяться до чоловіків, хочуть показати хто у Маріуполі головний, використовуючи фізичну силу та зброю.

Крім цього, приїжджі заселяються в будинки, які їм здаються порожніми й вже тягнуть у місто свої сім'ї. «Силовики» на це не реагують, адже мігранти ще «окупували» ринки, а це гроші, перед якими «відчиняються всі двері», пишуть підконтрольні окупантам ресурси.

«Раніше такі проблеми спостерігалися тільки в Маріуполі, тепер аналогічна ситуація вже й у Донецьку. Причому, зараз все робиться для того, щоб мігранти тут закріпилися. Вже не знаємо, спеціально чи ні, але програма безоплатного житла для громадян, у яких воно було зруйноване в ході бойових дій де факто — згорнуто, залишилася пільгова іпотека під 2% річних. Те, що умови дуже пільгові ніхто й не сумнівається, але для кого? Люди, які втратили буквально все і часто навіть годувальника, в цей бік навіть не дивляться, на відміну від „нових громадян рф“, ні, не тих, хто з нових територій, а східної зовнішності», — пишуть окупаційні джерела.

Скриншот із пабліка окупантів

Скриншот із пабліка окупантів

На приїжджих скаржаться й маріупольці в місцевих чатах. Вони заселяють покинуті квартири, облаштовуються сім'ями, залишають після себе купу сміття і не тільки.

«Прошу опублікувати крик душі. Алея 221 стрілецької дивізії стала проїжджою частиною не тільки для спецтранспорту, але й для приїжджих покидьків, які летять на високій швидкості і їм начхати на те, що ти йдеш з двома колясками, так ще й погрожують, поклали гілки, щоб не їздили, трактор прибрав. Скільки ж триватиме свавілля?», — пише місцева.

«Люди шоковані через величезну кількість приїжджих із Середньої Азії рф у Маріуполі просто катастрофічна ситуація з мародерством, поліції та адміністрації просто начхати», — розповідає місцевий на відео.

https://t.me/andriyshTime/14234

Вгору