З Києва на Донеччину: міська влада передала автівки деокупованому Святогірську та Лиману

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  18:11, 2 Червня 2023

Зазначимо, що Київ не вперше допомагає іншим містам технікою та гуманітаркою. Так, минулого року з Києва до Херсона вирушили автобуси, «швидкі» та вантажівки з генераторами

Столиця продовжує допомагати технікою іншим містам.

2 червня, Київ передав деокупованому Святогірську та Лиману, що на Донеччині, два автомобілі IVECO. Машинами користуватимуться комунальні служби міст.

Перед відправкою ці авто завантажили гуманітарною допомогою та генераторами.

«Київ долучився до підтримки відновлення інфраструктури двох деокупованих міст на Донеччині. Територіальні громади Святогірська та Лимана отримають від столиці по автомобілю IVECO, які використовуватимуть міські комунальні підприємства. Разом із автомобілями столиця також передає два генератори, аптечки, зокрема засоби для перев’язки, консервовані продукти, посуд, побутову хімію та засоби гігієни», — зазначив очільник столиці Віталій Кличко.

На Донеччину машини доставлять водії комунального підприємства «Київкомунсервіс» у супроводі Київської аварійної служби порятунку (КАРС).

Зазначимо, що Київ не вперше допомагає іншим містам технікою та гуманітаркою. Так, минулого року з Києва до Херсона вирушили автобуси, «швидкі» та вантажівки з генераторами.

А цього року британські партнери передали столиці броньовані «швидкі», які міська влада одразу віддала на фронт.

Вгору