Віталій Ким: ВСУ звільнили майже усю Миколаївську область

Джерело:  hromadske.ua  /  21:40, 11 Листопада 2022

ЗСУ звільнили всю Миколаївщину, крім сіл на Кінбурнській косі

Збройні сили України звільнили всю Миколаївщину, окрім невеликої території на Кінбурнській косі, яка залишається тимчасово окупованою.

Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Так, Миколаївській області належать три невеликі населені пункти, які розташовані на косі, а також національний парк «Білобережжя Святослава».

Також Кім уточнив, що водогін із Дніпра перебуває під контролем українських військ, але там потрібно ще провести розмінування та інші роботи, після чого можна буде відновити водопостачання до Миколаєва.

"Найближчим часом знатиму терміни потенційного відновлення питної води в Миколаєві", - сказав він.

Наразі українська влада працює над забезпеченням звільнених громад Миколаївської області електропостачанням і зв’язком та відновленням телесигналу.

Що відбувається на півдні?

Генштаб ЗСУ повідомив, що Сили оборони продовжують звільнення земель на Херсонському напрямку. Передові підрозділи наших військ у деяких місцях уже дійшли до правого берега Дніпра.

Радник міністра оборони України Юрій Сак розповів, що українська сторона має майже повний контроль над Херсоном, куди 11 листопада зайшли Сили оборони України. Однак у місті можливі диверсії, а на нещодавно звільнених землях Херсонщини — масовані обстріли.

Вгору