Встигніть! Стартує безкоштовний курс для вчителів «Стрес-менеджмент для освітян»

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  19:51, 28 Вересня 2023

Міжнародний благодійний фонд Карітас України разом із платформою онлайн-освіти Prometheus запускає навчальний курс.По завершенню слухачі та слухачки отримають сертифікат

Як повідомляється, старт безкоштовного курсу відбудеться 29 вересня.

Навчальна програма курсу побудована на сучасних науково обґрунтованих підходах та перевірених практиках із психологічної підтримки учасників освітнього процесу, які пережили чи переживають стресові події.

«Ми розуміємо, що в час війни перед освітянами постає ще більше нових викликів. Їх подолання вимагає специфічних знань і вмінь, зокрема з психології. Тож цей курс розроблений для того, щоб допомогти педагогам підвищувати рівень власної психологічної компетенції. Плануємо, що більш ніж 2500 педагогів зможуть безкоштовно отримати користь від курсу, розповідає одна з авторок та спікерок курсу, менеджерка проєкту «Психосоціальна підтримка учасників освітнього процесу в умовах воєнного часу в Україні» Карітасу України Марина Мартиненко.

Над курсом також працювали психологиня, докторка філософії, арттерапевтка Наталя Сиротич, психологиня, викладачка кафедри психології Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Оксана Козак, педагогиня, практикиня ненасильницької комунікації, учасниця форум-театру Вікторія Проскурня та психологиня, психотерапевтка Уляна Коцеміра.

Програма курсу має п’ять модулів:

1. War-Work-Life Balance: як отримувати задоволення від роботи в часи постійного стресу. Учителі й (само)допомога. З цього модуля педагоги зможуть дізнатись про важливість дотримання принципів самоменеджменту, навчитись виявляти головні стрес-фактори для освітян, а також ефективно використовувати наукові методи протидії та рефлексивні практики.

2. Учителі й «діти війни». Як допомагати учням долати виклики. Другий модуль досліджує місце онлайн-комунікації в житті дітей загалом і «дітей війни», зокрема, та роль учителя/учительки в ньому.

3. Учитель – учителю. Як психологічно підтримувати колег, якщо ти не психолог? Цей блок містить практичний інструментарій для покращення психологічної безпеки у освітньому закладі.

4. Школа та колектив. Як сформувати та зберегти (еко)атмосферу. Чому турбота про колектив починається з кожного та кожної? Як школам підтримувати педагогічні команди? Відповіді на ці питання педагоги зможуть отримати в четвертому модулі курсу.

5. Учителі й батьки. Школа в умовах війни: як навчати, навчатися й підтримувати.Модуль містить рекомендації для дорослих – батьків та вчителів – щодо збереження психічного здоров’я дітей.

Зареєструватися

Вгору