Всі без винятку бригади наших ДШВ – легендарні: в Україні відзначають День Десантно-штурмових військ

Джерело:  lb.ua/society, https://sprotyv.info  /  13:53, 21 Листопада 2022

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний  и Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітали українських військових з Днем Десантно-штурмових військ

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний привітав українських воїнів із Днем Десантно-штурмових військ.

Залужний привітав українських захисників із Днем Десантно-штурмових військ

Привітання опубліковане на його сторінці у фейсбуці.

"Дорогі бойові друзі! Вітаю вас із Днем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Ви – завжди перші! Ви там, де найважче. Ви пройшли особливий відбір і виснажливу підготовку. Саме тому ви є елітою війська і гордістю нації. Загартовані у важких боях, ви дали гідну відсіч ворогу. Всі без винятку бригади наших Десантно-штурмових військ – легендарні. Я дякую кожному десантнику за службу, за вірність військовій присязі та клятві десантника. Схиляю голову перед тими, чия кров назавжди влилася в колір ваших беретів. Вітаю зі святом! Пишаюся та покладаюся на вас! Слава ДШВ! Слава Україні!" - йдеться в повідомленні.

https://www.facebook.com/watch/?v=828602855140392

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав українських військових з Днем Десантно-штурмових військ.

Возможно, это изображение 1 человек и на открытом воздухе

«Сьогодні ми відзначаємо одне з особливих, мужніх та потужних свят нової української армії – День Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Десантні війська здавна вважаються елітними підрозділами будь-яких армій світу. Їх мобільність, швидкість реагування на обстановку та здатність під час бою схиляти терези переваги на свій бік завжди дивувала сучасників, істориків та військових експертів.

Шановні воїни-десантники! Ви є основою бойової спроможності Збройних Сил України та гордістю української армії. Ви проявляєте феноменальні здібності та неабияку винахідливість у ході проведення рейдів та операцій зі звільнення окупованих територій.

«Завжди перші!» – це саме той девіз, який якісно характеризує ваше прагнення бути першими у всьому – і у навчанні, і на полі бою.

Ваше щире бажання захищати — викарбуване у ваших серцях, які стукають в унісон з серцями мільйонів українців. Сьогоднішній маруновий берет, який Ви заслужили і з гордістю носите, став символом стійкості, незламності та мужності десантних підрозділів.

Зі святом Вас, дорогі побратими! Слава ДШВ! Слава Україні Разом переможемо!», — йдеться у зверненні Сергія Наєва, опублікованому на Facebook-сторінці командування Об’єднаних Сил ЗСУ.

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/posts/514052017417522

Нагадаємо, в 2017 році п'ятий президент України Петро Порошенко затвердив перейменування високомобільних десантних військ Збройних Сил України в Десантно-штурмові війська, а також переніс День десантника з 2 серпня на 21 листопада.

Вгору