Врятувати покинутих тварин з-під Бахмута: волонтери потребують допомоги для евакуації чотирилапих!

Джерело:  vchasnoua.com  /  11:36, 15 Грудня 2022

Волонтери організації допомоги тваринам «Ветмаркет Плурітон» збираються вивезти з-під Бахмута цілий притулок із покинутих власниками тварин — ними опікується місцева жителька Наталя. Зробити це непросто, адже справа потребує оперативності через те, що населений пункт під постійними обстрілами, а тварин багато, і вони різних габаритів. Зоозахисники потребують допомоги

Пані Наталя, яка мешкає в селищі під Бахмутом, щодня знаходить нових тварин. Це покинуті власниками домашні улюбленці, свійські тварини. Їх залишили мешканці, які їхали з населеного пункту, а дехто, знаючи, що жінка опікується малими істотами, просто лишав своїх домашніх біля огорожі пані Наталії. Жінка не покидає зруйноване обстрілами село, бо знає, що без неї ці створіння можуть не вижити. Одна із волонтерок «Ветмаркету Плурітон» Катерина вже давно знайома з родиною Наталі.

«Вона допомагала тваринам завжди, скільки я її знаю. Наталя робила це власними ресурсами, на власному подвір'ї, за свої кошти, окрім того, регулярно ще допомагала "Ветмаркету Плурітон". Наприклад, телефонувала, передавала крупи, їжу, усе, що потрібно», — ділиться волонтерка з журналістами «Вчасно».

Катерина називає Наталю добросердечною та милосердною. Коли почалась війна, у пані Наталі вже було приблизно 25 своїх собак. Окрім того, сусіди жінки почали масово виїжджати з населеного пункту і нести їй своїх тварин.

«Казали, що "Наташ, ми їдемо, там у нас лишилися собаки, коти". Були люди, які поїхали, а в них залишились 10 алабаїв, тобто люди покидали село і жінці віддавали своїх домашніх. Не лишали навіть корму, а коли Наталя стверджувала, що їй нікуди брати істот, люди відповідали "Значить, хай вмирають", — пояснює Катерина.

Таким чином жінка стала заручницею ситуації. В Наталі й раніше було багато тварин, адже вона раніше займалась евакуацією, зокрема з Харківськими волонтерами. А тепер звірят ще додалося. Так, за словами волонтерів, в населеному пункті «вже прилітає на голову», але виїхати з такою кількістю корів, телят, собак чи котів просто неможливо.

Волонтери «Ветмаркету Плурітон» вирішили допомогти пані Наталі. Вони хочуть вивезти скільки зможуть тварин. А для решти планують принаймні завезти корми, аби хвостаті не померли з голоду і протримались до наступного приїзду благодійників. Корми планують віддати людям, які годуватимуть тваринок.

Відтак, зараз команда «Ветмаркету Плурітон» потребує допомоги. За ці кошти планують придбати комбікорми для корів, птахів та інших створінь. Допомогти можна фінансово за реквізитами:

МоноБанка: https://send.monobank.ua/jar/5LHo1GRDLS.

ПриватБанк
4149499375079074
Овсійчук Ганна

PayPal: annabardyuk9@gmail.com.

https://www.instagram.com/vetmarket_pluriton/?utm_source=ig_embed&ig_rid=0c6d0c58-afe6-4485-a316-32c65a2d0340

https://www.instagram.com/reel/CmEOVwnLqwN/?utm_source=ig_embed&ig_rid=0c6d0c58-afe6-4485-a316-32c65a2d0340

Вгору