Вороже ІПСО почало розганяти фейк у тому, що «влада проводить репресії проти одеситів»!

Джерело:  dumskaya.net  /  14:35, 21 Листопада 2022

Ворожа ІПСО намагається переконати одеситів бунтувати через відключення електрики: звинувачують Зеленського, львів'ян та «київських патріотів». Представники органів влади закликають одеситів не сприймати вороже ІПСО всерйоз, використовувати критичне мислення та довіряти лише офіційним джерелам інформації!

Противник проводить комплексну інформаційно-психологічну операцію, намагаючись «розкачати» суспільні настрої в Одесі та підштовхнути одеситів влаштовувати акції протесту через відключення електроенергії.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки пояснили, що таким чином рашисти намагаються посіяти серед одеситів конфлікти та виконати кілька завдань, щоб спровокувати суспільно-політичну кризу.

По-перше, вороги перекладають відповідальність за відключення електрики після масованих ракетних ударів російської авіації по об'єктах інфраструктури з російських військових на президента Володимира Зеленського, який нібито «не хоче миру» і «змушує громадян страждати».

По-друге, вони вибудовують міф про те, що поки що в Одесі немає світла, влада продає електроенергію до Європи. Це фейк – постачання зупинено з 10 жовтня внаслідок ворожих ударів по енергетичній інфраструктурі нашої країни.

По-третє, ворожі агенти намагаються спровокувати конфлікти між мешканцями різних регіонів та налаштувати одеситів проти жителів західної України, а також активістів патріотичних організацій. Для цього просуваються наративи про те, що нібито поки що одесити сидять без світла, «Львів жирує у повній ілюмінації», а «патріоти кривдять одеситів, бо кияни ніколи не любили одеситів, а лише використовували».

По-четверте, включаються традиційні звинувачення влади та енергокомпаній у «бездіяльності, корупції» тощо.

По-п'яте, рашисти підбивають одеситів влаштовувати акції протесту, перекривати вулиці та «вимагати повернути світло». Нагадаємо, нещодавно кілька таких акцій справді пройшли в Одесі, після чого їх організатором зацікавились у СБУ.

Після цього вороже ІПСО почало розганяти фейк у тому, що «влада проводить репресії проти одеситів».

Щоб виконати весь цей спектр інформаційно-психологічного тиску, вороги створюють фейкові акаунти та групи у Телеграмі, які розповсюджують написані під шаблон повідомлення та картинки, які частини містять помилки, що свідчать про те, що їхні автори не знають української мови, поширюють «запрошення» взяти участь в акціях протесту. Такі повідомлення можуть розповзатися по дворовим чатам, у коментарях під постами в соцмережах тощо.

Представники органів влади закликають одеситів не сприймати вороже ІПСО всерйоз, використовувати критичне мислення та довіряти лише офіційним джерелам інформації.


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!

Вгору