Вони бачать це вперше: в Ірпінь приїхала родина американського мільярдера (відео)

Джерело:  itvua.tv  /  10:32, 26 Травня 2023

Чому ми приїхали у вашу країну? Щоб дізнатися більше. Щоб ми могли поговорити з політиками і друзями, які кажуть в США, що ми не можемо дозволити собі багато допомагати. Але ми повинні турбуватися про вашу країну. Адже українці борються за демократію для усіх людей по всьому світу і ми маємо підтримувати їх

Місця незгасимої надії та сліди варварства російських окупантів в Ірпені вже вкотре показують іноземним гостям. Цього разу – родині американського мільярдера Харлана Кроу.

Вони бачать це вперше. А для ірпінців і міських управлінців цей маршрут уже звичний. Романівський міст, кладовище розстріляних авто.

Кеті Кроу, дружина Харлана Кроу:

«Чому ми приїхали у вашу країну? Щоб дізнатися більше. Щоб ми могли поговорити з політиками і друзями, які кажуть в США, що ми не можемо дозволити собі багато допомагати. Але ми повинні турбуватися про вашу країну. Адже українці борються за демократію для усіх людей по всьому світу і ми маємо підтримувати їх».

Після кладовища розстріляних автівок знайомство американців з містом-героєм продовжилося біля знищеного окупантами міського будинку культури. Говорили про історію оборони, потреби сьогодення та важливість допомоги у відбудові Ірпеня.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Ми нашим гостям розповіли про місто. Як воно оборонялося, як місто перемогло росіян, і як воно зараз відбудовується. І найголовніше – ми попросили у них допомоги. Розповіли, що сьогодні пріоритет – це людські квартири, людські будинки, і що треба нам допомога в їхній відбудові».

Володимир Карплюк, голова Інвестиційної ради Ірпеня:

«Ми щиро надіємося, що вони переймуться цими питаннями і будуть розуміти, наскільки це важливо для Ірпеня, який уже має населення, за рахунок переселенців з тих міст, де зараз йдуть активні бойові дії, більше, ніж до війни. І вони зрозуміють, наскільки для нас важливі ці об’єкти соціальної інфраструктури в щоденному житті ірпінчан, і допоможуть нам все зробити, щоб вони були відновлені і слугували нашим містянам».

Американські гості побували також у модульному містечку «Дубки» та на вулиці Северинівській, де саме відбувається демонтаж будинків, які не підлягають відновленню. Тут техаський бізнесмен Харлан Кроу підсумував свій візит в Ірпінь.

Харлан Кроу, техаський бізнесмен:

«Сполучені Штати Америки допомагали, допомагають і будуть допомагати Україні. Це як публічна допомога, так і приватна. І те, що я побачив сьогодні в Ірпені, мене вражає і надихає. Попри ті випробовування, які пройшло місто, воно відновлюється. Це варте поваги».

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Ми будемо активно залучати всіх наших партнерів, інвесторів, міжнародні організації до процесу відбудови. Зараз дамо старт цій відбудові, покажемо, що ми вже рухаємося в цьому напрямку, не чекаємо закінчення війни. І маємо надію, що максимальна кількість людей, організацій і партнерів долучиться до процесу відбудови».

Вгору