Вона йшла до нього мінним полем… ВІДЕО

Джерело:  vchasnoua.com  /  17:06, 12 Серпня 2022

Ельма — службова собака прикордонника Дениса. Разом вони на службі вже понад шість років. Разом і зустріли ворога поблизу Маріуполя. «Пройшовши всі мінні поля, вона повернулася до мене»: неймовірна історія прикордонника та його бойової собаки

Під час одного з обстрілів бійці перебували в укритті, але виявилось, що до безпечного місця дісталися не всі...

«Були дуже сильні обстріли, ми закріпилися всі, готові прийняти перші бої. Зайняли сектор. З собою я взяв свою бойову подругу, ми разом були на позиціях. Повинні були ховатися від обстрілів, і вона вбігла.

Хлопці вночі, дивлячись у тепловізори на сторону ворога, побачили рух. Виявилось, собачка бігла в сторону позицій ворога. Забігла в посадку, і там спрацювала сигнальна ракета, потім був вибух. Всі подумали, що собачка загинула. В мене також був настрій такий дуже пригнічений, хвилювався, не було можливості вийти з позицій і піти пошукати її», — пригадує Денис.

Через дві доби важких боїв боєць отримав хорошу новину.

«Хлопці по радіостанції передають, що рух зі сторони посадки в наш бік. Це вона бігла й прибігла до нас на позиції. Я знав, що вона мене знайде, відчував це. Пройшовши всі мінні поля, вона повернулася до мене. Було радісне хвилювання, що ми продовжуємо свій бойовий шлях разом», — каже він.

Денис та Ельма вірять у Перемогу та вже будуть плани на майбутнє:

«Після нашої Перемоги ми з нею поїдемо в Ялту, Крим. Будемо купатися в Чорному морі».

Вона йшла до нього мінним полем…

Ельма – службова собака прикордонника Дениса. Разом вони на службі вже понад 6 років. Разом і зустріли ворога поблизу Маріуполя.

Під час одного з обстрілів бійці перебували в укритті, але виявилось, що до безпечного місця дісталися не всі...

Чим закінчилася неймовірна історія хороброго серця та її бойового побратима, дивіться у відео

https://t.me/DPSUkr/5626

Вгору