Волонтерка подарувала ветеринарній клініці на Донеччині обладнання вартістю 7 тисяч доларів

Источник:  vchasnoua.com  /  13:26, 5 Февраля 2021

Волонтерка подарувала ветеринарній клініці у прифронтовому Кураховому діагностичне обладнання вартістю 7 тисяч доларів

Волонтерка Ганна Домбровська передала ветеринарній клініці «Зоомир» в Кураховому автоматичний ветеринарний гематологічний аналізатор HBVET-1 вартістю 7 тис. доларів. На її заклик відгукнувся емігрант зі Сполучених Штатів на ім'я Алекс, який перерахував всі 7 тис. доларів на ветеринарне обладнання.

«Мій друг Алекс неодноразово надавав допомогу моїм гуманітарним проєктам, — згадує волонтерка. — Наприклад, напередодні Нового року він продав власний годинник „Ролекс“ та перерахував 6 тис. доларів для допомоги українським військовим медикам».

В прифронтових містах через військовий конфлікт існує велика кількість безпритульних тварин.

У 2014 році багато людей, які покидали свої домівки через небезпеку життя, залишали своїх домашніх тварин на вулиці. До недавнього часу зоозахисники Мар’їнського району за для того, щоб зробити загальний аналіз крові хворій тварині, повинні були їхати у віддалений Покровськ за 60−70 кілометрів. Зараз така можливість з’явилася в Кураховому.

Як зазначила директорка «Зоомиру» Тетяна Карамушка, через те, що апарат був подарований волонтерами, а клініка не витрачала на нього власні кошти, ціна на аналіз буде значно нижчою, що також важливо для мешканців та притулків прифронтових населених пунктів.

Як зазначено на сторінці Домбровської, за 2020 рік вона змогла залучити суму еквівалентну 2,7 млн грн для допомоги українським військовим.

Окрім того, Ганна опікується прифронтовим притулком для тварин та запустила на патреоні проєкт «Десант ніжності», метою якого є підтримка притулку та пошук «добрих рук» для безхатніх тварин.

Наверх