Ветеринари-волонтери з Франції допомагають стерилізувати безпритульних тварин на Одещині (фото)

Джерело:  usionline.com  /  17:46, 21 Травня 2024

Тому, ті, хто потребує допомоги місії Vet4Ukraine можуть звертатися до Наталії Славенко у Facebook

Французькі ветеринари під керівництвом президента благодійної організації Vet4Ukraine Жана Клода Ларнета працюють у Бесарабії вже не перший сезон. Цього разу, аби продовжити роботу зі стерилізації безхатніх тварин, разом з Клодом до Татарбунарів приїхала французька ветеринарка Сесілія Клаудо.

Про місію ветеринарів з Франції на своїй сторінці в Facebook розповіла зоозахисниця Наталія Славенко.

У себе вдома, в Орлеані, Сесілія оперує коней. А в Татарбунарах вона взяла на себе дуже важку роботу – стерилізацію собак, які мають пухлини. А сам Жан Клод стерилізував кішок.

Сесілія вже повернулася до Франції.

Велика подяка їй за її роботу, її стійкість, її здатність адаптуватися, її гарний гумор. 98 стерелізацій за 9 днів. Наша загальна сума зараз 381 стерилізацій у 4 місіях.

Залишилося 3 дні до позначки 400, – повідомили у Vet4Ukraine.

Жан Клод працюватиме у Татарбунарах ще тиждень.

Потрібно віддати належне цій дівчинці, вона зробила величезну роботу для жителів Татарбунарів. Комусь врятувала життя, але про це я окремо напишу пост і покажу фото і відео… І та місія, з якою приїхали Жан Клод і Сесілія, це дорогого коштує. Вкотре дякую благодійній організації Vet4Ukraine за цю в місію, зібрану конкретно в Татарбунари. Такого немає більше ніде в Україні, – написала Наталія.

Жан Клод працюватиме у Татарбунарах ще тиждень, а наприкінці літа — в серпні французькі ветеринари знов будуть працювати в Україні.

Тому, ті, хто потребує допомоги місії Vet4Ukraine можуть звертатися до Наталії Славенко у Facebook.

Вгору