Ветерани та військові зможуть безоплатно протезувати зуби: як отримати послугу?

Джерело:  usionline.com  /  16:13, 16 Травня 2024

Наразі ці послуги надаються в 45 медичних закладах України, які уклали контракт з Національною службою здоров’я. Процес укладання та підписання договорів триває, тому перелік закладів буде розширюватися

Відповідну програму затвердили у Міністерстві охорони здоров'я України з Національною службою здоров'я України. На послуги у бюджеті на 2024 рік закладено фінансування у розмірі 750 мільйонів гривень.

Про це повідомили у Veterans HUB ODESA.

Скористатися послугою зубопротезування можуть військові, ветерани та особи з інвалідністю внаслідок війни лише раз на рік. Одне лікування може включати протезування кількох зубів, якщо це входить в план лікування.

Наразі ці послуги надаються в 45 медичних закладах України, які уклали контракт з Національною службою здоров’я. Процес укладання та підписання договорів триває, тому перелік закладів буде розширюватися.

Щоб отримати послугу, необхідно звернутися до лікаря-стоматолога, який видасть направлення. Далі звернутися до медзакладу, який уклав договір з Національною службою здоров’я України.

Перелік закладів тут або за номером телефону 16-77, подати заяву на отримання послуг та надати всі необхідні документи, які підтверджують статус учасника бойових дій або інший.

Необхідні документи: паспорт громадянина України, облікова картка платника податків, посвідчення (УБД, особи з інвалідністю внаслідок війни, посвідчення учасника війни та/або військовий квиток осіб рядового, сержантського, старшинського складу).

Зазначається, що військовослужбовці, які не перебувають у відпустці мають отримати направлення від командира військової частини.

Сума стоматологічних послуг, яку покриває держава для одної особи становить не більше 14 984 грн.

Які процедури доступні, окрім протезування, можна дізнатись за посиланням.

Вгору