Ветерани та підприємці можуть отримати до 100 тисяч грн на власну справу: детальніше про програму

Джерело:  vchasnoua.com  /  12:21, 30 Березня 2024

Грантові кошти можна використати на закупівлю обладнання, сировини, матеріалів та послуг для підтримки мікро та малого бізнесу

Український бізнес припри війну розвивається й працює на економіку. Аби більше підприємців могли розвинути свою власну справу для них створюють різні гранти.

Нещодавно стартував новий сезон конкурсу «Роби своє» від «МХП — Громаді». Підприємці можуть отримати до 100 тис. грн на власну справу.

Організатори планують підтримати до 80 підприємців.

Грантове фінансування можна буде використати на закупівлю обладнання, сировини, матеріалів та послуг для підтримки мікро та малого бізнесу.

Цьогоріч серед ключових вимог до проєктів будуть: співфінансування учасником та користь для громади результатів бізнес-проєктів.

Для кого

Взяти участь у конкурсі можуть ветерани, військові або їхні родини; підприємці, що вже мають чинний бізнес; підприємці, чий бізнес постраждав через повномасштабне вторгнення; жителі громади, які тільки планують почати новий бізнес.

Сума

Цьогоріч сумарний бюджет грантів становить 10 млн грн.

Переможці на додаток до гранту в 100 тис. грн отримають можливість долучитися до навчальної програми, в межах якої заплановані курси від провідних фахівців з маркетингу, бізнес-планування, бухгалтерського обліку тощо.

Дедлайн

Заявку на конкурс «Роби своє» 2024 року можна подати до 9 квітня за спеціальною формою на сайті.

Вгору