Відновлено електропостачання у прифронтовому Хуторі Вільному

Джерело:  sprotyv.info  /  11:22, 30 Січня 2020

Деталі повідомили у прес-центрі ООС

Українські спеціалісти відновили постачання електроенергії у населеному пункті Хутір Вільний на Луганщині. Це стало можливо завдяки спільному контролю української сторони СЦКК та представників ОБСЄ.

Деталі повідомили у прес-центрі ООС.

«28 січня 2020 року представниками мобільної групи української сторони СЦКК та патруля СММ ОБСЄ було створено умови та забезпечено проведення огляду і виконання робіт працівниками ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» на лінії електропередачі в районі населеного пункту Золоте-4, в результаті яких було відновлено електроживлення будинків в населеному пункті Хутір Вільний», — ідеться у повідомленні.

«Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що українська сторона спільно з СММ ОБСЕ продовжує сприяти проведенню аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах цивільної інфраструктури Донбасу, які зазнали ушкоджень внаслідок обстрілів з боку збройних формувань Російської Федерації», — додається у повідомленні.

Раніше стало відомо про те, що окупанти намагаються приховати від ОБСЕ «діяльність» біля лінії розведення сил.

Вгору