ВІДЕО. «Війну почали росіяни, а „регіонали“ їм допомогли», — Губарєв про події на Донбасі

Источник:  vchasnoua.com  /  15:21, 6 Января 2021

«Народний губернатор» Павло Губарєв підтвердив, що війни на Донбасі не було б без втручання Росії та підтримки бойовиків українськими олігархами

Ватажок терористів т.зв. «ДНР» Павло Губарєв, самопроголошений «народний губернатор Донеччини» дав інтерв'ю, в якому підтвердив, що війни на українському Донбасі не було б, якби не втручання Росії. Про це повідомив журналіст Денис Казанський.

«Паша Губарєв дав інтерв'ю, в якому підтвердив, що війни на Донбасі не було б без втручання з Росії. А також розповів, що бойовиків „ДНР“ фінансували Янукович, Іванющенко і Ахметов», — написав він.

У своєму інтерв'ю Губарєв зазначає, що значну роль у розгортанні бойових дій на Донбасі відіграв росіянин Ігор Стрєлков-Гіркін. Крім того, фінансову підтримку бойовики отримували від українських олігархів.

«Клан Януковича-Іванющенко приймав участь, вони створювали свої підрозділи для того, щоб орієнтуватися (у ситуації — ред.), щоб охороняти свої активи. Підрозділ „Оплот“ був створений цими силами, підрозділ „Кальміус“ також був створений за підтримки заможних людей, — заявив Губарєв. — Підрозділ Ходаковського був створений як охоронний підрозділ Ріната Ахметова. Його „Восток“ разом з тим, що тримав якісь рубежі, охороняв підприємства Ахметова».

Наверх