Від сьогодні КПВВ пропускатимуть людей тільки в одну сторону – штаб ООС

Джерело:  donpatriot.news  /  09:18, 16 Березня 2020

Про це повідомляє пресслужба штабу Операції Об’єднаних сил

Люди, які не мають реєстрації на території підконтрольній Україні, не зможуть виїхати з непідконтрольної території. Ті, у хто таку реєстрацію мають, не зможуть заїхати на тимчасово окуповані частини Донецької і Луганської областей.

Про це повідомляє пресслужба штабу Операції Об’єднаних сил.  

У повідомленні вказується, що діяти обмеження будуть з 16 березня по 3 квітня, тобто на період, який встановлений урядом України з метою запобігання поширенню коронавірусу.

Люди, у яких немає реєстрації на території України виїхати з окупованої території не зможуть.

«З вказаного часу буде припинено пропуск з тимчасово окупованих територій осіб, які не мають постійної реєстрації місця проживання на підконтрольній Уряду України території, а також іноземців та осіб без громадянства, які не мають постійної реєстрації місця проживання на підконтрольній Уряду України території. При цьому, пропуск вказаної категорії осіб у зворотному напрямку здійснюватиметься без обмежень», – йдеться в повідомленні.

Люди, у яких є реєстрація на території України не зможуть в’їхати на тимчасово окуповану територію.

«Водночас, припиняється пропуск осіб з постійною реєстрацією місця проживання на підконтрольній Уряду України території, в тому числі іноземців та осіб без громадянства, які мають постійну реєстрацію місця проживання на підконтрольній уряду України території через лінію розмежування на тимчасово окуповані території. В зворотному напрямку пропуск даних осіб відбуватиметься без обмежень», – написано в повідомленні.

Вгору