Важко в тренуванні, легше в бою: на платформі ВШО з’явилися тренувальні тести до НМТ-2024

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  10:23, 12 Березня 2024

Цьогоріч національний мультипредметний тест проведуть з 14 травня до 19 липня. Вступники складатимуть іспит із чотирьох предметів, три з яких визначено, а один — на вибір

Як повідомляється, на платформі вже можна знайти демонстраційний варіант НМТ–2024, перший варіант та другий варіант.

Як скористатися тестами:

  • створити обліковий запис на платформі (якщо ще не зареєстровані);
  • перейти до вкладки «Курси» й вибрати навчальний курс для 10 чи 11 класу;
  • відкрити вкладку «НМТ-2023: другий варіант»;
  • натиснути на «Переглянути курс», а потім — на «Зареєструйтеся» — у такий спосіб ви отримаєте повний доступ до курсу для перегляду й виконання тестових завдань.

«Знати та розуміти історію своєї країни, наші виклики і перемоги — це база в усі часи, а у воєнний час це також і питання національної безпеки. Водночас зробили все, щоб повідомити про обов’язковість складання історії України як раніше. Тож уже з вересня старшокласники могли почати підготовку», — прокоментував необхідність третього обов’язкового предмета Оксен Лісовий.

Нагадаємо, що Український центр оцінювання якості освіти затвердив:

Читайте також: Стали відомі дати проведення НМТ: реєстрація розпочнеться вже в березні

Довідково:

Платформу Всеукраїнська школа онлайн було створено громадською спілкою «Освіторія» на замовлення Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України, та державної установи «Український інститут розвитку освіти» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Відомо, Громадська спілка “Освіторія , яка допомагає реформувати та розвивати шкільну освіту в Україні, запустила безкоштовну підготовку до Національного мультипредметного тесту, яким замінили ЗНО через війну.

Вгору