В Україні запустили мобільний ігровий симулятор для тренування навичок з такмеду LifesaverSIM

Джерело:  censor.net  /  17:59, 17 Квітня 2024

"Ми хочемо, щоб кожен українець чи українка мали можливість тренуватися з нашим застосунком. Тож підтверджуйте своє громадянство через Дію з будь-якого куточка світу та отримуйте преміум підписку безоплатно", - пояснює команда

Команда львівських розробників запустила для українців мобільний ігровий симулятор LifesaverSIM для тренування навичок з тактичної медицини і домедичної допомоги.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Львівська міська рада.

LifesaverSIM — перший мобільний ігровий симулятор для тренування навичок порятунку життя та допомоги пораненим в умовах бойових дій. Від сьогодні застосунок, який створила команда львівських розробників для Сил оборони, а також для всіх, хто живе та працює в умовах війни і хоче навчитися надавати допомогу та рятувати життя, можна завантажити безоплатно.

Всі українці, незалежно від їх географічного розташування, можуть отримати повний доступ до LifesaverSIM, підтвердивши своє громадянство через застосунок Дія.

"Ми всі маємо бути готові до ситуацій, коли наші правильні та швидкі дії можуть комусь врятувати життя. Необхідно здобути практичні знання з інструктором, щоб відчути всі маніпуляції фізично, своїми руками. А в симуляторі тренувати свої навички до автоматизму, тренувати чітку послідовність дій при порятунку життя. В критичній ситуації, у стресі, в нас спрацьовують лише навички, що "на автоматі" і ніщо інше. Симулятор також дає можливість не забувати знання, бо у вас завжди в кишені віртуальний помічник рятівника", - кажуть розробники.

Перший навчальний курс для всіх військових ASM створений у співпраці з досвідченими інструкторами та бойовими медиками. Він відповідає настановам Комітету TCCC та стандарту NATO і враховує усі важливі аспекти надання допомоги на полі бою:

  • дві фази надання допомоги — під вогнем (CUF) та в тактичних умовах (TFC);
  • контроль масивних кровотеч, приховані поранення, накладання турнікета, тампонування ран та тиснучий бандаж;
  • відновлення прохідності дихальних шляхів, виявлення та усунення обструкцій;
  • травми грудної клітки та оцінка дихання, накладання оклюзійної наліпки та барпінг;
  • розпізнавання шокового стану та контроль не критичних кровотеч;
  • попередження гіпотермії та підготовка до евакуації.

"Ми хочемо, щоб кожен українець чи українка мали можливість тренуватися з нашим застосунком. Тож підтверджуйте своє громадянство через Дію з будь-якого куточка світу та отримуйте преміум підписку безоплатно", - пояснює команда.

Завантажити застосунок LifesaverSIM можна:

Apple AppStore

Google Play

Вгору