В Україні запускають перший аграрний інтернет-магазин

Джерело:  shotam.info  /  11:43, 23 Липня 2019

Навіщо це потрібно?

Компанія LNZ Group створить перший в Україні аграрний інтернет-магазин LNZ web від офіційного дистриб’ютора «LNZ-MARKET». Про це повідомляєkurkul.com.

«Світ не стоїть на місці і все, рано чи пізно, перейде в онлайн. Світовий досвід показує, що такі платформи як Amazon, Alibaba (Aliexpress), чи наші Rozetka, АЛЛО, стрімко розвиваються і користуються великою популярністю. Люди хочуть просто, зручно і швидко замовляти і ці переваги має інтернет торгівля», — зазначив керівник напрямку UNIVERSEED в Україні, керівник платформи LNZ Web компанії «LNZ Group» Віктор Кравченко.

Навіщо це потрібно?

Мета створення такої платформи — надати можливість середнім і малим фермерам отримати продукцію міжнародно визнаних брендів за такою ж ціною, як і для великих агропідприємств без посередників.

«LNZ Web — це перший офіційний агродистриб’ютор в Україні, який доступний повністю онлайн. Справедливі ціни оригінальної продукції, офіційні та оригінальні товари, про оригінальність яких свідчать сертифікати агрономічні поради та супровід», — повідомив проект-менджер LNZ Web Микола Мандра.

На сайті доступні схеми захисту для різних рослин. Детальний агрономічний погодинний прогноз погоди на 7 днів, з рекомендаціями по часу посіву та обприскування.

Коли він запрацює?

В другій половині 2019 р. інтернет-магазин буде запущено в промислову експлуатацію і до кінця року він має стати одним з перших онлайн-дистрибюторів для середніх і малих фермерів України.

А у 2020 р. інтернет-магазин розшириться до розмірів торгової платформи, на зразок prom.ua чи rozetka.ua. В цілях торгівлі широким асортиментом товарів для фермерів, такими як: техніка, запчастини, обладнання для складів та елеваторів тощо. Тому LNZ web відкритий до пропозицій по співпраці.

 

«В планах стати одним із перших агрономічних інтернет- магазинів. Це є однією із перших цілей і перший етап. Ми тільки запустили платформу і плануємо додавати нові функції, на кшталт агрокалькулятора, який допоможе фермеру розрахувати прибуток, новини від різних ресурсів, безкоштовний мобільний додаток для зручного управління полями та господарствами, який буде доступний будь-якому користувачу незалежно від того, є він клієнтом LNZ web чи ні», — додав Віктор Кравченко.

За його словами, створення нашого ресурсу є важливим кроком для підвищення рівня освіченості фермерів, доступності якісної продукції розвитку агрономічного ринку країни в цілому. 

Вгору