В Україні запрацював сайт з рейтингами та антирейтингами забудовників

Джерело:  shotam.info  /  11:55, 20 Грудня 2019

Зазначається, що суть проекту – це порівняння обіцянок забудовників за термінами здачі будинків

В Україні запустили некомерційний сайт KtoStroit.com: тут зібрані всі забудовники міста і можна знайти статистику обіцяних і реальних дат здачі ЖК і єдиний рейтинг забудовників за термінами здачі, повідомляє видання Хмарочос.

Зазначається, що суть проекту – це порівняння обіцянок забудовників за термінами здачі будинків. 

“Для найбільших забудовників Києва я взяв всі будівництва, які були здані після 2013 року і порівняв первинні обіцянки за датою здачі будинку і фактичну дату здачі. Первинні обіцянки я шукав на форумах, в телеграм каналах, як не дивно в Google Images (фото стенду на місці будівництва), особистий досвід (з 2016 року я почав активно шукати собі квартиру на первинному ринку, яку купив в 2017 році і чекаю до сих пір”, – пояснює автор проєкту.

За словами автора,ринок нерухомості – це його захоплення, яким займається в неробочий час. Коли він сам зіткнувся з необхідню вибору забудовника на первинному ринку, то часто натрапляв на суб’єктивні оцінки на форумах, мовляв забудовник «Х» завжди вчасно здає в строк свої будинки, а ось забудовник «Y» – дуже затримує. Зрештою, Дмитрові таки довелося чекати роками будівництва свого житла, і це мотивувало його створити такий сайт з даними про забудовників.

Вгору