В Україні успішно триває реалізація проєкту з реабілітації учасників бойових дій за підтримки НАТО

Джерело:  sprotyv.info  /  13:46, 21 Листопада 2023

Про це розповідає Генеральний штаб ЗСУ

Протягом п’яти місяців у Збройних Сил України успішно триває реалізація проєкту з психологічної реабілітації та відновлення психологічної стійкості та боєздатності військовослужбовців – учасників бойових дій за підтримки Програми НАТО з переходу з військової кар’єри на цивільну, в рамках Комплексного пакету допомоги Україні (КПД).

Про це розповідає Генеральний штаб ЗСУ.

Основні зусилля даної проєктної діяльності спрямовані на підсилення системи психологічного забезпечення у визначених Головним управлінням морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України військових частинах (підрозділах).

В ході навчальних тренінгів передбачено відпрацювання цільовою аудиторією низки практичних психологічних навичок для подолання негативних психічних станів та навчання прийомам емоційно-вольової мобілізації військовослужбовців.

За оцінкою керівників органів військового управління, які координували роботу психологів у підпорядкованих військах (силах), проєкт не лише довів свою ефективність, а й став для командирів дієвим важелем впливу для підтримки морально-психологічного стану військовослужбовців – учасників бойових дій.

Довідково: даний проєкт НАТО є відповіддю на гостру потребу у навчанні та психологічній підготовці особового складу Сил оборони України та спрямований на набуття ними життєво важливих навичок психологічної допомоги в умовах бойових дій. Практичну реалізацію проєкту здійснює ГО “Ліга офіцерів”, яка з 2014 року успішно працює у сфері психологічної підтримки військовослужбовців.

Вгору