В Україні створили батальйон тюркських народів. Відео

Джерело:  news.obozrevatel.com  /  11:51, 26 Листопада 2022

Його бійці готові знищувати режими Путіна та Кадирова

В Україні створили перший батальйон тюркських народів під назвою "Туран". Його бійці готові знищувати режими кремлівського диктатора Володимира Путіна та глави Чечні Рамзана Кадирова.

Командиром батальйону став громадянин Киргизстану Алмаз Кудабек уулу. Відповідне відеозвернення батальйону опубліковано в Telegram-каналі БАСЕ, що належить казахстанському опозиціонеру Айдосу Садикову.

"Під виглядом спецоперації Путін влаштовує геноцид тюркомовного народу. Прикриваючись ісламом, Рамзан Кадиров оголошує джихад. Іслам для нас – святе, і не треба грати нашим святим. Ми знищуватимемо шайтанський режим Кадирова, імперський режим Путіна, ми боротимемося. Будемо кошмарити вас зсередини та ззовні", – заявив Кудабек уулу.

Він також вимагає від Кадирова не чіпати "священну релігію", прикриваю свої злочини.

"Прикриваючись ісламом, Рамзан Кадиров оголошує джихад. Ми знищимо його сатанінський режим і для цього боротимемося щодня. Хай живе Туран!", - сказав у своєму зверненні Кудабек.

В Україні створили перший батальйон тюркських народів ''Туран'': його бійці готові знищувати режими Путіна та Кадирова. Відео

Як повідомляв OBOZREVATEL, Збройні сили України терміново звернулися до білоруського народу на тлі чуток про можливий його вступ у війну на боці РФ. Мешканців сусідньої країни закликали не виконувати злочинні накази, інакше Україна відповідатиме так само жорстко, як усім окупантам на нашій землі.

Вгору