В Україні ремонтуватимуть дорогу, що з’єднує пункти пропуску через кордон з Польщею

Джерело:  shotam.info  /  12:08, 10 Лютого 2020

Зараз активно тривають роботи для реалізації зазначеної програми

У рамках Програми “Польща – Білорусь – Україна” ремонтуватимуть дорогу #Мостиська_Краковець

Як повідомляє Служба автодоріг, проєкт передбачає виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141003 Мостиська — Краковець, що з’єднує пункти пропуску через державний кордон між Україною та Республікою Польща, а саме “Шегині — Медика” та “Краківець — Корчова”.

Загальна довжина дороги Мостиська – Краковець становить 19,1 км. У рамках ремонту буде відновлено дорожнє покриття, влаштовано тротуари, автобусні зупинки, водовідведення, а також проведені заходи із організації дорожнього руху.

Зараз активно тривають роботи для реалізації зазначеної програми. Вже навесні очікується оголошення публічних закупівель послуг для визначення переможця на проведення ремонтних робіт.

Зазначається, що проєкт реалізується Службою автомобільних доріг у Львівській області (головним Бенефіціаром) у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати — Україна” і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу у Рамках Програми транскордонного співробітництва Польща — Білорусь — Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Вгору