В Україні пройдуть масштабні антитерористичні навчання

Источник:  apostrophe.ua  /  16:12, 19 Апреля 2021

Що треба знати жителям більшості областей України?

Співробітники Служби безпеки України проводять масштабні антитерористичні навчання в більшості областей України, під час яких відпрацьовуються дії щодо захисту стратегічно важливих об'єктів і меж держави.

Про це повідомили в прес-службі СБУ.

Під час навчань під посиленим захистом перебувають об'єкти критичної інфраструктури, в тому числі енергетичної та транспортної сфери, заходи проводяться в умовах максимально наближених до реальних.

"Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове введення особливого режиму, обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів та ін.", - сказано в повідомленні.

Громадян просять інформувати правоохоронців по телефону довіри 0800501482 в разі:

  • прибуття або перебування підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об'єктів, будівель органів державної влади, об'єктів критичної інфраструктури і місць масового перебування людей;
  • появи підозрілих транспортних засобів або безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об'єктів;
  • виявлення підозрілих предметів або засобів ураження;
  • отримання інформації про наміри здійснення терористичної і диверсійної діяльності або інших протиправних дій.

У навчаннях беруть участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, прикордонної служби, Національної гвардії, Збройних Сил України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Наверх