В Україні осучаснять правила проєктування окремих місць для вигулу собак

Джерело:  shotam.info  /  14:46, 13 Серпня 2019

Що мають являти собою такі майданчики?

У Мінрегіоні пропонують переглянути застарілі норми стосовно благоустрою, зокрема, хочуть осучаснити майданчики для вигулу собак. Про це повідомляєпресслужба відомства.

Потрібно конкретизувати норми

У Міністерстві пояснюють, що зараз є лише деякі окремі вимоги, як влаштовувати майданчики для вигулу тварин.

“У підсумку на практиці їх проектують, як хто забажає. Порядок має бути у всьому. Тому ми хочемо суттєво переглянути ці вимоги, більш конкретизувати їх. Наприклад, прописати яких саме розмірів мають бути такі майданчики і від чого це має залежати. Щоб вони розташовувалися близько до внутрішньодворових територій або безпосередньо на них. Щоб там були обов’язково туалети для тварин, ця територія відповідно огороджувалась тощо”, – наголосили у відомстві.

Що мають являти собою такі майданчики?

На таких майданчиках також зазвичай розміщується ігрове обладнання, основна інформація про правила перебування на майданчику, пакетики та контейнер для пакетиків для туалету тварин. У деяких випадках можуть додатково облаштовувати освітлення, подачу води і ванночки для миття тварин.

1 (2)

Чий приклад варто наслідувати?

Сьогодні приклади успішного впровадження таких майданчиків для тварин спостерігаються у США, Чехії, Німеччині та країнах Скандинавії. Там вони проєктуються як у міському просторі, так і за містом.

Нагадаємо, що цієї осені в Києві розпочнеться будівництво нового центру захисту тварин на 700 місць.

Вгору