В Україні налагодили виробництво нових евакуаторів

Джерело:  shotam.info  /  12:42, 8 Жовтня 2019

Останнім часом в Україні підвищився інтерес до такої техніки

На Черкащині компанія «Завод спеціального обладнання» почала випускати автоевакуатори, позаяк останнім часом в Україні підвищився інтерес до такої техніки. Про це повідомляє news.finance.ua.

“З огляду на те, що замовники компанії ТОВ «ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ» останнім часом виявляють підвищену цікавість до евакуаторів (самих різних модифікацій і комплектацій), фахівці технічного відділу підняли з архівів раніше розроблені конструкції евакуаторів, вдосконалили їх конструктивну частину використовуючи останні розробки компанії, і випустили перші оновлені евакуатори”, – розповіли у пресслужбі підприємства.

Один з черкаських евакуаторів зроблений на базі шасі ISUZU NPR-75. Колісна база становить 3815 мм. Кабіна – однорядна, поміщаються три людини. Підвіска – ресора. Двигун – 5193 см3. Його потужність досягає 155 к.с. Мотор працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Розмір платформи – 6000х2200 мм. Вона має трапи, електричну лебідку, ліхтар, спеціальні ремені для фіксації автомобіля. Залежно від потреб замовника комплектацію можна міняти, додати інше обладнання або інструмент.

Вгору