В Попасній за кошти Норвежців відремонтують декілька багатоквартирних будинків

Джерело:  popasnaya.city  /  12:46, 11 Листопада 2019

Підрядник вже почав закупати будівельні матеріали

Норвезька рада у справах біженців (NRC) виділила кошти на придбання будівельних матеріалів та безпосереднє проведення робіт з капітального ремонту 5-ти багатоквартирних житлових будинків у місті.

Відремонтувати планують крівлі будинків, які найбільше цього потребують та постраждали під час проведення бойових дій.

Норвезька рада вже надавала допомогу у проведенні ремонтних робіт в будинках приватного сектору. Вони допомогли мешканцям міста провести ремонти будинків, які постраждали під час обстрілів або навіть повністю були зруйновані. Наразі в результаті звернень Попаснянської міської ради організація запропонувала допомогу в ремонті багатоквартирних будинків.

«Нам запропонували допомогти у ремонті будинків з шиферною покрівлею, яка зазнала  пошкоджень під час обстрілів. Вирішити проблему частковим ремонтом у цих будинках неможливо, тому є нагальна потреба саме у капітальному ремонті та повній заміні шиферу», - підкреслила начальник відділу житлово-комунального господарства Попаснянської міської ради Марина Бондарева.

Ремонт планують провести у будинках за наступними адресами: Первомайська, 118, 120, Ціолковського, 25, Суворова, 5, 18. Ці будинки запропонувала Попаснянська міська рада. Після цього представники організації обстежили їх та провели всі необхідні розрахунки.

Наразі вже визначили підрядну організацію, яка проведе ремонтні роботи. Підрядник вже почав закупати будівельні матеріали.

За словами Марини Бондаревої, всі роботи повинні виконати до кінця року.

Вгору