В ООС розгорнули понад півсотні пунктів спеціальної обробки техніки. ФОТО

Джерело:  uainfo.org  /  12:56, 3 Квітня 2020

У першу чергу обробляють місця найімовірнішого контакту з руками людини – поручні, ручки, двері, вікна, люки тощо

У районі проведення операції Об’єднаних сил посилюють заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Про це повідомляє пресцентр ОС

Зокрема, штатні та позаштатні підрозділи РХБ захисту на основних блокпостах в місцях в’їзду-виїзду до Донецької та Луганської областей і найінтенсивнішого руху в регіоні розгорнули понад півсотні пунктів спеціальної обробки техніки.

На зазначених пунктах військовослужбовці за допомогою спеціальних хлоровмісних розчинів проводять дезінфекцію як військових, так і цивільних автомобілів. У першу чергу обробляють місця найімовірнішого контакту з руками людини – поручні, ручки, двері, вікна, люки тощо.

Аналогічну обробку техніки здійснюють і на контрольно-пропускних пунктах при в’їзді до місць дислокації чи виконання завдань частинами та підрозділами зі складу Об’єднаних сил.

Завдяки подібним вчасним та ефективним заходам наразі вдалося запобігти поширенню небезпечної інфекції серед військовослужбовців. Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

 

Вгору