В окупованому Криму інтернет-провайдери доносять ФСБ на своїх користувачів – "Атеш"

Джерело:  war.obozrevatel.com  /  17:54, 11 Вересня 2023

Причиною стала "сильна проукраїнська позиція" місцевих кримських татар та українців, розповіли в "Атеш"

В окупованому Криму інтернет-провайдери доносять ФСБ РФ на своїх абонентів. Їм наказано повідомляти про всі випадки використання VPN-сервісів, які дозволяють анонімно підключатися до мережі.

Про це 11 вересня попередили в партизанському русі українців та кримських татар "Атеш". "Наш агент із ФСБ повідомляє, що отримано наказ від начальства підвищити контррозвідувальну роботу в Бахчисарайському районі", - йдеться в повідомленні Telegram-каналу руху.

Причиною стала "сильна проукраїнська позиція" місцевих кримських татар та українців, розповіли в "Атеш".

Зокрема, бахчисарайські провайдери "Агронет" та "Комнет" отримали наказ повідомляти про всі випадки використання віртуальних приватних мереж (VPN).

Для цього операторам видано окремі телефони для оперативного зв'язку з ФСБ.

"Будьте уважні та пам'ятайте, що свобода обов'язково настане!" – закликали партизани.

В окупованому Криму інтернет-провайдери доносять ФСБ на своїх користувачів – "Атеш"

В окупованому Криму інтернет-провайдери доносять ФСБ на своїх користувачів – "Атеш"

Як повідомляв OBOZREVATEL:

– Раніше в "Атеші" попередили, що в Криму ворог готує мобілізацію випускників вишів. Наразі паспортні столи формують списки для військкоматів.

– СБУ спіймала на гарячому агента ФСБ, який наводив російські ракети на об'єкт "Укрзалізниці". Зрадником виявився мешканець Славути Хмельницької області.

– У серпні в британській розвідці зазначили, що Москва в низці регіонів РФ заблокувала доступ до мереж VPN, які заважають їй встановити повний контроль над інформацією всередині країни. Росіян лякають, що VPN нібито наражають на ризик особисті дані.

Вгору