В Одесі запускають безкоштовні курси англійської для переселенців

Джерело:  usionline.com  /  17:19, 8 Травня 2024

За словами організаторів, проєкт спрямований саме на вимушених переселенців, оскільки знання іноземних мов здатне суттєво посилити позиції кандидатів на ринку праці

Учасники зможуть опанувати англійську на рівні А2 та використовувати її для роботи й навчання.

Про це Українській Службі Інформації повідомили у освітньо-культурній та волонтерській мережі Гончаренко центр, які спільно з Державною службою зайнятості запускають безкоштовні курси англійської мови для вимушених переселенців в Одесі.

За словами організаторів, проєкт спрямований саме на вимушених переселенців, оскільки знання іноземних мов здатне суттєво посилити позиції кандидатів на ринку праці.

Окрім Одеси, проєкт запустили ще в 7 містах України: Тернополі, Дніпрі, Миргороді, Рівному, Кропивницькому, Івано-Франківську та Києві. У майбутньому спільні курси планують розширити на всі регіони країни та запустити в онлайн-форматі.

До участі в проєкті запрошують українців з числа ВПО, які мають мінімальні знання англійської або ж не володіють мовою взагалі. Упродовж навчання всі учасники зможуть досягти рівня А2, на якому людина здатна розуміти усну й письмову мови та підтримувати комунікацію з колегами.

Фактично це впевнений фундамент, маючи який людина може продовжити навчання для переходу на В1 із репетитором чи в мовній школі, або ж перейти до самостійного вивчення мови. Зробити це з нуля самому практично нереально, а ось із А2 — більш ніж можливо. Крім того, цього рівня знань абсолютно достатньо, аби вести ділове листування чи спілкуватися наживо, — додають в освітній мережі.

Аби долучитися до освітнього курсу в Одесі, достатньо заповнити форму за цим посиланням.

Вгору